Main Menu

เด็กเมืองยศ รายงานโต ครับ.....ผม

เริ่มโดย JOY NOI, มีนาคม 07, 2010, 12:40:10 หลังเที่ยง

หัวข้อก่อนหน้า - หัวข้อถัดไป

EOT.

อ้างจาก: aunruck เมื่อ พฤศจิกายน 22, 2011, 11:06:53 หลังเที่ยง

อยู่อ.เมืองครับว่างๆเข้ามาแว้นในเมืองบ้างเด้อ ผมกับรถคันนี้ครับ KRR-SSR150 PDKทอง 1724

...อยู่ในเมืองอยู่คุ้มใด๋ครับ เป็นศิษย์เก่าเทคนิคยโสบ่ครับ

......คนบนทาง

BOB

เข้ามาทักและถาม   ผมอยู่อ.พนมไพร  ติดยโสนี่แหละ   คืออยากถามว่ามีหม่องใดรับรีดล้อแม็ก  ถ้ามีบอกแน๊ขอบคุณล่วงหน้าหลายๆครับ
ควันโขมง

JOY NOI

ช่วงนี้เฮ็ดรถบ่ทันแล้วครับ แล้วยามได๋สิขับรถเมื่อบ้านไปยามทางพนมไพร เลาะไปยโสธรบ้านเฮายุเด้อ ครับ....พี่น้อง หาเลาะกินต้มไก่

EOT.

อ้างจาก: JOY NOI เมื่อ เมษายน 22, 2012, 01:35:10 หลังเที่ยง
ช่วงนี้เฮ็ดรถบ่ทันแล้วครับ แล้วยามได๋สิขับรถเมื่อบ้านไปยามทางพนมไพร เลาะไปยโสธรบ้านเฮายุเด้อ ครับ....พี่น้อง หาเลาะกินต้มไก่

.....ให้ไปนําแนเด้ออ้ายจ่อย

JOY NOI

จัดๆๆๆ บุญบั้งไฟ ทางบ้านอ้ายสมจิตร บ่ทอง  เด้อ พี่น้องวันที่ 2 มิ.ย.  พ้อกันตอนแลนหนีขวดบินหน้าฮ้าน   :(

ตั้ม ณ ระยอง

อ้างจาก: BOB เมื่อ เมษายน 20, 2012, 12:55:30 หลังเที่ยง
เข้ามาทักและถาม   ผมอยู่อ.พนมไพร  ติดยโสนี่แหละ   คืออยากถามว่ามีหม่องใดรับรีดล้อแม็ก  ถ้ามีบอกแน๊ขอบคุณล่วงหน้าหลายๆครับ

แถวบ้านอ้ายมี KR se 98 สักคันบ่น่ครับ  ฝากหาแนเด้อครับอ้าย  R1 สิขายเมื่อได๋กะบอกแนเด้อครับ
ธนาคารกรุงศรี นายสมบัติ  บุญสา

EOT.

อ้างจาก: JOY NOI เมื่อ พฤษภาคม 27, 2012, 02:46:23 หลังเที่ยง
จัดๆๆๆ บุญบั้งไฟ ทางบ้านอ้ายสมจิตร บ่ทอง  เด้อ พี่น้องวันที่ 2 มิ.ย.  พ้อกันตอนแลนหนีขวดบินหน้าฮ้าน   :(

....ฮ่วย มาเว้าเป็นตาอยากไปมวนนําแท่หละอ้าย   :(

chan009

ตั้ม ณ ระยอง

ธนาคารกรุงศรี นายสมบัติ  บุญสา

JOY NOI

JOY NOI

ไผ๋มีการมีงานกะส่งข่าวแนเด้อ แบบว่าขี่รถหากินฟรีแมะ.. :(

http://ub.popcornfor2.com/view/ZVybd8c7.jpg]

JOY NOI

JOY NOI

:(   เข้ามาบอกพี่น้องว่าทาง อ.ไทยเจริญ แล้งคัก แต่ว่าต้มไก่กะพอมีกินยุ.

DEDOR

วิธีการซ่อมกล่องไฟ เอ็นโปร RW และ FSXครับ
http://www.2strokeclub.com/smf/index.php/topic,94916.0.html

peenpro532

อยู่ คำเขื่อนแก้ว คับ บ้าน สงเปือย แวมาได๋คับ ???

นาย ชญานนท์ แสงงาม 53 หมู่1 ต.สงเปือย อ. คำเขื่อนแก้ว จ.ยโสธร 35110
Tel.095-6057664 เลขบัญชี ธ.ธกส ออมทรัพย์ 451-2-93990-8 วิไล แสงงาม