Main Menu

กลุ่ม อีสาน-โมโต ขอนแก่น

เริ่มโดย nobike_nolife, เมษายน 19, 2010, 11:30:01 หลังเที่ยง

หัวข้อก่อนหน้า - หัวข้อถัดไป

@@TaJung@@

จรุง นามสถิตพงษ์
309/1 หมู่ 8 ถ.เหล่านาดี ต.เมืองเก่า
อ.เมือง จ.ขอนแก่น 40000

บัญชี ธ.กสิกรไทย 491-2-20805-8

รถเก่าๆ...คนขี่แก่ๆ...

chalala

อ้างจาก: ไม่หวั่นแม้_วันเมามาก เมื่อ กรกฎาคม 06, 2010, 09:19:26 หลังเที่ยง
จริงๆแล้ว ผมตั้งวงหมอลำ ที่อุดรธานี ตามนั้น
หากมีงานบุญ งานวชขอให้บอก
..

จะไปกินฟรี 555+

อันเอิ้นหมอหมีนี้เป็นหมอลำวันเถาะ ถ้าซัน เต้ยโศกให้ฟัง จักกลอนแนะน้อง  >:( :-*

ร้าน คิดดีมีปัญญา by Chalala
จริงใจ ทั่งรถ ทั่งคน (อดีตเซอร์ขี้เมา555) วันวานยังหวานอยู่

Red_Tiger

เต้ย พ่อมารับขวัญ....

มข จ้า เมื่อไหร่ จะมายามกันน้อออ

browniecake

โอ๊ยย หาบักนาน จั๊กสิถามไผ ว่าสิเอา RGV มาเฮ็ดใหม่เบิ่งแหมคับ จอดไว้สื่อ ๆ เสียดายมัน
โอ๊ะลืม แนะนำโต ชื่อ นุ้ย เด้อครับ บ้านทุ่ม เด้อ หาคนปรึกษาอยู่ 

tookkb

มองเบิ่งดวงดาว กะคือดาวดวงเดียวกัน

มองเบิ่งอีเกิ้ง กะคืออีเกิ้งอยู่เฮือนเฮา

คืนนี้ข้อยเหงา  คิดฮอดเฮือนเจ้าของ......

เข้ามาจาด  ไปละ ฟิ้ว ......

ความทรงจำเก่า ๆ หวนกลับคืนมาอีกครั้ง
อีเหลืองเพื่อนยาก จงวิ่งทะยานผ่านสายลมกาลเวลา
กลับไปหาอดีตเมื่อวัยเยาว์ เราจะออกตามฝัน ด้วยกัน

HS4RZO เลือด2จังหวะ

สมาชิกขอนแก่น มีท่านใดสนใจร่วมทริป ทุ่งดอกกระเจียวบ้างหรือเปล่าน้ออออ  พอดีเมื่อซักครู่ ท่านแอ้ม แห่งเมืองขอนแก่นติดต่อมาว่าสนใจทริปนี้เช่นเดียวกัน  มีใครสนใจร่วมเดินทริปกับกลุี่่มโคราช ก็เรียนเชิญนะครับ  รายละเอียดจ้า  http://www.2wheelkoratclub.com/koratsmf/index.php?topic=188.0  หรือเบอร์ติดต่อผม 0866666578  แขกครับ

chalala

อ้างจาก: browniecake เมื่อ กรกฎาคม 09, 2010, 12:17:48 ก่อนเที่ยง
โอ๊ยย หาบักนาน จั๊กสิถามไผ ว่าสิเอา RGV มาเฮ็ดใหม่เบิ่งแหมคับ จอดไว้สื่อ ๆ เสียดายมัน
โอ๊ะลืม แนะนำโต ชื่อ นุ้ย เด้อครับ บ้านทุ่ม เด้อ หาคนปรึกษาอยู่ 

จัดไปครับไม่มีใครไม่รู้จัก หมอหมีคนดังคนหล่อคนโก้ แห่งบ้านทุ่ม  :-[

อ้างจาก: HS4RZO เลือด2จังหวะ เมื่อ กรกฎาคม 09, 2010, 01:11:37 หลังเที่ยง
สมาชิกขอนแก่น มีท่านใดสนใจร่วมทริป ทุ่งดอกกระเจียวบ้างหรือเปล่าน้ออออ  พอดีเมื่อซักครู่ ท่านแอ้ม แห่งเมืองขอนแก่นติดต่อมาว่าสนใจทริปนี้เช่นเดียวกัน  มีใครสนใจร่วมเดินทริปกับกลุี่่มโคราช ก็เรียนเชิญนะครับ  รายละเอียดจ้า  http://www.2wheelkoratclub.com/koratsmf/index.php?topic=188.0  หรือเบอร์ติดต่อผม 0866666578  แขกครับ

ตามนั้นครับอาจารย์แขก เสียดายเห็นช้าไปหน่อย  :P

จริงใจ ทั่งรถ ทั่งคน (อดีตเซอร์ขี้เมา555) วันวานยังหวานอยู่

chalala

อ้างจาก: ไม่หวั่นแม้_วันเมามาก เมื่อ กรกฎาคม 09, 2010, 08:46:18 หลังเที่ยง
อ้างจาก: chalala เมื่อ กรกฎาคม 09, 2010, 08:42:01 หลังเที่ยง
อ้างจาก: browniecake เมื่อ กรกฎาคม 09, 2010, 12:17:48 ก่อนเที่ยง

จัดไปครับไม่มีใครไม่รู้จัก หมอหมีคนดังคนหล่อคนโก้ แห่งบ้านทุ่ม  :-[

อ้างจาก: HS4RZO เลือด2จังหวะ เมื่อ กรกฎาคม 09, 2010, 01:11:37 หลังเที่ยง

ตามนั้นครับอาจารย์แขก เสียดายเห็นช้าไปหน่อย  :P
..
พี่ไปผมก็ไป รั่ว ตามนั้น เวร 555+
ใครวะพี่แอ้มอยู่บ้านทุ่ม

กะจั่งวะ อ้ายกะอยากฮู้คือกัน อิอิ

browniecake

โอ้ ๆ เข้ามาช้าโพ้ด บ้านอยู่เลาะ ฉางข้าว ข้างถนน นี้ล่ะครับ อันข้างบ้านเป็นร้าน ขาย Oxygen น่ะแหม่ครับ
ว่าสิเอา RGV พ่อผมมาเฮ็ดสั้นดอกว้า เสียดายแหม่ครับ มื้ออื่นนี้ล่ะ สิเอามาล้างก่อน
หน้าตา อ้าย ๆ เป็นจั๊งได๋น้อ มีหยั่งชี้แนะบอกน้อง บอกนุ่ง แน้เด้อครับ  :o

browniecake

เอามาล้างเรียบร้อยครับ กว่าสิ start ได้เกือบตาย รูกุญแจ กะบิดบ่ได้  ตอนนี้ปานว่ารถขายปิ้งไก่ ควันหลายแฮง  :) 
เด๋วเย็น ๆ เอารูปมาลงให้เบิ่งครับ ว่าสิเฮ็ดหยั่งได้แหน่ ปรับปรุงหม่องได๋ได้กะบอกแหน่เด้อครับ  :o

SER_NEVERDIE

โอ้ยย เข้ามากระทู้นี้ที่ไรรู้สึกเป็น  วิน วิน เป็น หงึกๆ  งัก ๆ   ม่ายรู้คนฟินแลนด์เขา คุยไรกัน ฟังไม่ออก ........  :-[

พี่แอ้มถ้าเจอ R1 เก่าส่งข่าวบ้างเด้อครับเด้อ  ....  ???

My Serpico SS 1996
             http://2strokeclub.com/smf/index.php?topic=1424.0
<<<   SERPICO  club lovers   >>>

ขายอะไหล่เซอร์นิดหน่อย เก่า-ใหม่

http://www.2tthailand.com/smf/index.php?topic=9007.0

browniecake

อ้างจาก: ไม่หวั่นแม้_วันเมามาก เมื่อ กรกฎาคม 10, 2010, 01:08:49 หลังเที่ยง
อ้างจาก: browniecake เมื่อ กรกฎาคม 10, 2010, 12:30:46 หลังเที่ยง
เอามาล้างเรียบร้อยครับ กว่าสิ start ได้เกือบตาย รูกุญแจ กะบิดบ่ได้  ตอนนี้ปานว่ารถขายปิ้งไก่ ควันหลายแฮง  :) 
เด๋วเย็น ๆ เอารูปมาลงให้เบิ่งครับ ว่าสิเฮ็ดหยั่งได้แหน่ ปรับปรุงหม่องได๋ได้กะบอกแหน่เด้อครับ  :o
..
พี่ลูกใครหนิ ผมลูกครูแอ๊ด เด้อ หมู่ 2
ข้างบ้านพี่มีโรงสีข้าวแม่นบ่ ตามนั้น

โอ๊ย บ้านเฮาอยู่ ฟากทางเยื้อง ๆ ไชยง แหม่ข้างบ้านเป็นสำนักงานเรือนวิภา อีกข้างขาย Oxygen กับร้านซ่อมคอม

browniecake

chalala

ถ้าสภาพนี้ อ้ายแนะนำให้ จัดเป็นแดร็กไปเลย แจ่ม  :-[

อ้างจาก: SER_NEVERDIE เมื่อ กรกฎาคม 10, 2010, 01:21:45 หลังเที่ยง
โอ้ยย เข้ามากระทู้นี้ที่ไรรู้สึกเป็น  วิน วิน เป็น หงึกๆ  งัก ๆ   ม่ายรู้คนฟินแลนด์เขา คุยไรกัน ฟังไม่ออก ........  :-[

พี่แอ้มถ้าเจอ R1 เก่าส่งข่าวบ้างเด้อครับเด้อ  ....  ???

อา-1 เว้าแล้วขำหรือสิฮ้องไห่ ดนัยเอ้ย  หามาทั่งชิวิตเว้าแล้ว คือละครช่อง 7สี ฮือๆๆ
สิเว้าให้ฟัง  รถคันนี้เป็นรถหมู่เฮาที่เคยขี่อา-1 คันแรกในชีวิตที่เอามาโม้ในเวปว่าเคยขี่นั้นหละ มาตอนนี้ขายตกเป็นมือที่ 4แล้ว เป็นญาติทางเมียอ้ายนี้หละ เฮ็ดสีแดงเหลือดนก ตามประสาเด็กน้อย ล้อโล เวรอีหลี ถามซื้อมันกะบ่ขาย ส่งใส่สิได๋ตีเอาคือ พระเจ้าตาก ยึดเมื่องสมัยก่อนติได๋ เวรเว้าแล้วคันแข้ว สูนๆๆๆ  เด้วสิถ่ายรูปมาให้เบิ่ง  ตอนนี้ทำใจบ่ได๋ แมนรับบ่ได๋  :P :-X :-* :)

ก้องขอนแก่น

อ้างจาก: ไม่หวั่นแม้_วันเมามาก เมื่อ กรกฎาคม 10, 2010, 02:53:35 หลังเที่ยง
ป๊าด สู สนิมมันกินเหมิดแล้วน้องเอ้ย กรรม
..
อ้ายแนะนำซื้อคันใหม่ ตามนั้น
อีหลี อ่ะไหล่ รุ่นนี้หาโครตยากกกกกกกกก
..
มาเล่นคาวาซากิกับอ้ายดีกว่า
เสื่ออ้ายหมีโลดครับ
สภาพนี้เก็บไว้ดีกัว

อ้างจาก: chalala เมื่อ กรกฎาคม 10, 2010, 09:41:39 หลังเที่ยง
ถ้าสภาพนี้ อ้ายแนะนำให้ จัดเป็นแดร็กไปเลย แจ่ม  :-[
อ้างจาก: SER_NEVERDIE เมื่อ กรกฎาคม 10, 2010, 01:21:45 หลังเที่ยง
โอ้ยย เข้ามากระทู้นี้ที่ไรรู้สึกเป็น  วิน วิน เป็น หงึกๆ  งัก ๆ   ม่ายรู้คนฟินแลนด์เขา คุยไรกัน ฟังไม่ออก ........  :-[
อา-1 เว้าแล้วขำหรือสิฮ้องไห่ ดนัยเอ้ย  หามาทั่งชิวิตเว้าแล้ว คือละครช่อง 7สี ฮือๆๆ
สิเว้าให้ฟัง  รถคันนี้เป็นรถหมู่เฮาที่เคยขี่อา-1 คันแรกในชีวิตที่เอามาโม้ในเวปว่าเคยขี่นั้นหละ มาตอนนี้ขายตกเป็นมือที่ 4แล้ว เป็นญาติทางเมียอ้ายนี้หละ เฮ็ดสีแดงเหลือดนก ตามประสาเด็กน้อย ล้อโล เวรอีหลี ถามซื้อมันกะบ่ขาย ส่งใส่สิได๋ตีเอาคือ พระเจ้าตาก ยึดเมื่องสมัยก่อนติได๋ เวรเว้าแล้วคันแข้ว สูนๆๆๆ  เด้วสิถ่ายรูปมาให้เบิ่ง  ตอนนี้ทำใจบ่ได๋ แมนรับบ่ได๋  :P :-X :-* :)

อ้ายแอ้ม...ถ้าได๋รถมา
แวะมาหาน้อง  หานุ่งแน่เด้อ
หลังทำงานน่ะ   อย่าฟ่าวกลับบ้านหลาย
ปล..อยู่ดี ๆ ก็ได๋รถมา  2 คัน  -*-   
หาแต่เงินไว้ปั้นล่ะที่นิ    รถเซ่าซื้อแล้ว   บ่มีเงิน
+ขายอะไหล่มอไซด์ 2 จังหวะทุกรุ่นมากมาย+
         อยากเห็นของดี ๆ ก่อนใคร 
แอดมาครับ  Facebook " ก้อง ขอนแก่น "

086-4552533        ( LINE )
063-6924081

browniecake

:) จบสิ้นกันสั้นชีวิต เอาเข้ากรุแบบเก่า  :P แต่งน้อง Tiida กะได๋  :-*
ขอขอบพระคุณในคำปรึกษาของ อ้าย ๆ ทุก ๆ คนครับผม มีวาสนาคือสิได้เจอกันอีก  ???

ก้องขอนแก่น

อ้างจาก: browniecake เมื่อ กรกฎาคม 12, 2010, 12:22:08 ก่อนเที่ยง
:) จบสิ้นกันสั้นชีวิต เอาเข้ากรุแบบเก่า  :P แต่งน้อง Tiida กะได๋  :-*
ขอขอบพระคุณในคำปรึกษาของ อ้าย ๆ ทุก ๆ คนครับผม มีวาสนาคือสิได้เจอกันอีก  ???
ใจฮัก...อีหลี
หาซื้อที่เค้าปั้นไว้แล้วนิดหน่อย..บ่ดีกัวติครับ
อย่าฟ่าวถอดใจหลายครับ
มักรุ่นได๋เป็นพิเศษ....ปรึกษาพี่แอ้มเฮาได๋ครับ
(ในเวปก็เห็น RGV 6500 อยู่..คั่นมักอีหลี)
ผมก็ซิหาซอยคือกัน
ผมซื้อมา  2  คัน  เพราะมักแฮง
ตอนนี้กำลังม่างมันอยู่...
มันซิบานปลายซำได๋บุนิ
ต้องปรึกษา  " แอ้ม SERVICE "
+ขายอะไหล่มอไซด์ 2 จังหวะทุกรุ่นมากมาย+
         อยากเห็นของดี ๆ ก่อนใคร 
แอดมาครับ  Facebook " ก้อง ขอนแก่น "

086-4552533        ( LINE )
063-6924081

chalala

อ้างจาก: kongkung999 เมื่อ กรกฎาคม 12, 2010, 10:48:56 หลังเที่ยง
อ้างจาก: browniecake เมื่อ กรกฎาคม 12, 2010, 12:22:08 ก่อนเที่ยง
ใจฮัก...อีหลี
หาซื้อที่เค้าปั้นไว้แล้วนิดหน่อย..บ่ดีกัวติครับ
อย่าฟ่าวถอดใจหลายครับ
มักรุ่นได๋เป็นพิเศษ....ปรึกษาพี่แอ้มเฮาได๋ครับ
(ในเวปก็เห็น RGV 6500 อยู่..คั่นมักอีหลี)
ผมก็ซิหาซอยคือกัน
ผมซื้อมา  2  คัน  เพราะมักแฮง
ตอนนี้กำลังม่างมันอยู่...
มันซิบานปลายซำได๋บุนิ
ต้องปรึกษา  " แอ้ม SERVICE "

อย่าไปเซื่อ เข้าหลาย เข้ามั่วๆเอาซือๆ ตอนนี้กำลัง ซิม้าง serรั่วๆ คันนึ่งมาไต๋ อุดรรถกะบ่ล้าง ม๊องกะม๊อง  เวร >:( :-[

043289875

ผม อยู่มัญจาเด้อพี่น้อง แม้วววววววววววววววว

chalala

อ้างจาก: 043289875 เมื่อ กรกฎาคม 15, 2010, 07:55:02 ก่อนเที่ยง
ผม อยู่มัญจาเด้อพี่น้อง แม้วววววววววววววววว

ยินดีที่ได๋รู้จักเด้อ อ้ายขับรถยั๋งน้อเอามาโชว์ แน่เด้อ  ??? 8)